МЕНЮ


30 березень 2012 - 12:26

Прокурори перевірили, чи законно експлуатуються сміттєзвалища


Прокуратурою області проведено перевірку із залученням фахівців Державної екологічної інспекції в області та санітарно-епідеміологічної служби законності експлуатації міського сміттєзвалища м. Олександрії.

Установлено, вказане звалище експлуатується ПП «Екологія» з порушенням вимог ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Правил експлуатації полігонів побутових відходів, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України № 435 від 01.12.2010, Санітарних правил облаштування та утримання полігонів твердих побутових відходів при здійсненні складування та зберігання сміття.

Зазначені порушення призводять до самозаймання біогазу, що утворюється при складуванні побутових та нетоксичних промислових відходів, та як результат, тління відходів у тілі полігону, виділенні диму в атмосферне повітря, а тому чинять негативний вплив на навколишнє природне середовище та здоров’я населення.

За втручання прокуратури головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області 20.03.2012 прийнято рішення про тимчасову заборону (зупинення) експлуатації приватним підприємством «Екологія» першого пускового комплексу полігону твердих побутових та нетоксичних промислових відходів на території Лікарівської сільської ради Олександрійського району.

Прокуратурою ініційовано питання про припинення дії договору на утримання вказаного звалища, укладеного з ПП «Екологія» та притягнення винних осіб до відповідальності.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35706 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua