МЕНЮ


10 липень 2013 - 17:34

Прокуратура підбила підсумки за півріччя


У прокуратурі області під головуванням прокурора Кіровоградщини Сергія Ленського відбулося засідання колегії присвячене підсумками роботи за перше півріччя поточного року.

Участь у колегії взяли керівники структурних підрозділів апарату прокуратури, керівники правоохоронних органів та суду регіону, заступник начальника головного управління ГПУ В'ячеслав Рябенко.

Підводячи підсумки роботи органів прокуратури у першому півріччі, прокурор області зазначив, що минулий рік для органів прокуратури області був складним – як період підготовки до впровадження нового законодавства у кримінальній сфері, так і поза її межами.

Тому перше півріччя цього року, а з ним – і перші підсумки роботи в нових умовах – мають велике значення.

«Поточного року нам вдалося досягти головного – забезпечити упровадження вимог Кримінального процесуального кодексу у практичну діяльність і водночас не знизити рівня протидії злочинності», - сказав прокурор.

За словами Сергія Ленського, здійснена робота принесла позитивні результати. Зокрема, вдалося досягти гуманізації у застосуванні запобіжних заходів та надання переваги таким з них, як особисте зобов’язання (54%) і домашній арешт (9,5%), вирішити проблему переповнення Кіровоградського слідчого ізолятора, а також поліпшити умов утримання в ньому, запровадити на практиці інституту угод, підвищити оперативність розслідування та судового розгляду справ, забезпечити розумні строки досудового слідства.

Прокурор області також зазначив, що практичне застосування внесених минулого року змін до Закону України «Про прокуратуру» в частині наглядової діяльності, засвідчило правильність обраного шляху. Прокурорські перевірки стали більш виваженими та ефективними. Так, с початку року за документами реагування відшкодовано понад 96 мільйонів гривень, до відповідальності притягнуто більше тисячі осіб, пред’явлено позовів на 125,3 млн. грн., судами області задоволено позовів на суму 72,8 млн. грн., з яких в інтересах держави – 68,3 млн. грн. Окрім того, завдяки вжитим органами прокуратури заходам у державну та комунальну власність повернуто майже 3,8 тис. га земель вартістю 62 млн. грн. та попереджено незаконне надання земельних ділянок загальною площею 1,2 тис. га вартістю 9,5 млн. грн.

Підводячи підсумки керівник наглядового відомства регіону наголосив, що від ефективності і, насамперед, оперативності, виконання визначених на сьогоднішньому засіданні колегії нових орієнтирів та напрямків прокурорської діяльності залежить рівень захищеності громадян та авторитет державної влади.
10 липень 2013 - 18:38
читач (вст)

ошибки исправьте

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35758 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua