МЕНЮ


23 березень 2012 - 17:34

Пропонують облаштувати сквер прикордонників


Також на засіданні було розглянуто звернення керівництва музичного училища щодо встановлення на площі перед навчальним закладом погруддя видатному композитору-земляку Генгіху Нейгаузу. Члени комісії дали на це згоду за умови розміщення на цьому місці пантеону видатних представників музичного мистецтва краю. Також виконавчому комітету міської ради було рекомендовано розглянути питання увічнення пам’яті Героя Соціалістичної праці Семена Тютюшкіна (пропонується встановити обеліск на алеї Героїв (Фортечні вали).

Крім того, топонімічна комісія звернеться до Кіровоградського обласного відділення УДППЗ “Укрпошта” у зв’язку з плутаниною у доставці кореспонденції мешканцям тупиків Рибальського та Рибачого з проханням провести серед листонош роз’яснювальну роботу.

Щодо пропозиції перейменувати вулиці Калініна та Фрунзе на родини Шульгіних та Євгена Чикаленка члени комісії були одностайні: спочатку необхідно створити концепцію перейменувань в обласному центрі (на цьому на минулому засіданні наголошував голова комісії секретар міської ради Ігор Волков), а вже потім розглядати конкретні пропозиції щодо зміни топонімічних назв.

Наостанок Ігор Волков оприлюднив відкритий лист політичної партії “Удар Віталія Кличка”, який надійшов на адресу топонімічної комісії. Зміст листа, у якому йдеться про начебто поспішність скликання засідання топонімічної комісії й висловлюються застереження щодо неприпустимості зміни назви міста Кіровоград на Єлисаветград, викликав щонайменше здивування у всіх членів комісії. Як можна вважати поспішним заздалегіть заплановане і включене до плану роботи на поточний місяць засідання топонімічної комісії і які можуть бути застереження щодо розгляду питання, що навіть не включене до порядку денного? Члени комісії взяли лист політичної партії "Удар Віталія Кличка" до відома.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3682 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua