МЕНЮ


9 червень 2011 - 13:37

Пропозиція, від якої неможливо відмовитися


Кіровоградські товаровиробники отримали від міської влади та нещодавно відкритого будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К» надзвичайно заманливу пропозицію – постачати свою продукцію в «Епіцентр К» для її реалізації як у Кіровограді, так і в решті гіпермаркетів цієї мережі, що знаходяться у 21 місті України.

Цю пропозицію озвучили на зустрічі з представниками кіровоградських підприємств міський голова Олександр Саінсус та комерційний директор гіпермаркету «Епіцентр К» Андрій Ратушний.

– Головним завданням програм «Центральний регіон – 2015» і «Купуй кіровоградське!» є підвищення рівня соціально-економічного розвитку Кіровоградщини, – сказав очільник міста. – Пряма співпраця наших виробників товарів з гіпермаркетом «Епіцентр К» дасть змогу збільшити кількість робочих місць на підприємствах. А це призведе до збільшення їхніх фондів оплати праці й відрахувань до бюджетів різних рівнів. Міська влада зацікавлена в розвитку місцевих підприємств, тому всіляко підтримуватимемо взаємовигідну співпрацю між ними та мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр»

– Нині в мережі «Епіцентр», яка діє в Україні з 2003 року, працюють близько 17 тисяч осіб (340 з них – у Кіровограді), – звернувся до представників кіровоградських підприємств Андрій Ратушний. – Ми продаємо триста тисяч різноманітних виробів, з яких у «Епіцентрі К» поки що наявні 65 тисяч. Досі ми співпрацювали лише з кіровоградським цегельним заводом (його цеглу продають в усіх гіпермаркетах мережі), підприємствами «Хімрезерв» та «Дзеркальник», а також «Катеринославськими меблями» з Олександрії. Однак готові до розширення цього списку.

Андрій Ратушний розповів, що за допомоги розвиненої епіцентрівської торговельної мережі вже чимало колись невеликих українських підприємств змогли міцно стати на ноги й перетворитися на значних гравців української промисловості.

Представники кіровоградських підприємств зацікавилися пропозицією від міської влади й національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр». Тож вони, Олександр Саінсус та Андрій Ратушний домовилися про другу зустріч наприкінці наступного тижня. На неї промисловці прийдуть уже зі своїми сформованими пропозиціями та з переліком товарів і цін на них, а спілкуватимутьсь з ними вже не лише міський голова та комерційний директор гіпермаркуту «Епіцентр К», а й керівники його торгових відділів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36523 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua