МЕНЮ


12 квiтень 2013 - 18:32

Провели до армії з музикою й теплими побажанями!


Нещодавно розпочався і триватиме до кінця травня весняний призов на строкову військову службу військовозобов’язаних громадян. У зв’язку з цим четвертого квітня в обласній філармонії відбулися врочистості з нагоди відправки молодого поповнення з обласного центру та Кіровоградського району до Збройних сил й інших військових формувань України.

На цей святковий захід прийшли рідні більш ніж ста призовників, які під оплески присутніх та марш у виконанні міського духового оркестру зайшли до зали обласної філармонії, і молодь з кіровоградських навчальних закладів. Майбутніх солдатів привітали з початком знаменного періоду в їхньому житті депутат Кіровоградської міської ради Вадим Дрига та керівник апарату Кіровоградської РДА Володимир Чабаненко. Призовники отримали подарунки від міської ради, а військовий комісар підполковник Олександр Зіньковський зачитав наказ молодому воїнові Кіровоградщини.

З напутнім словом до рекрутів з Кіровограда та Кіровоградського району звернулися генерал-майор у відставці Володимир Зуєв та голова міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Любов Дозор. Призовник Артем Алтушов від усього весняного призову міста й району пообіцяв, що наші хлопці служитимуть так, як того вимагає військовий статут. А його мати Інна Алтушова побажала хлопцям неважкої служби і швидкого повернення додому.

Перед майбутніми солдатами виступили команда з рукопашного бою полку спецпризначення, що базується в Кіровограді, а також міський духовий оркестр, хореографічний ансамбль "Надія", вокальний ансамбль "Камертон" та співачки Мар’яна Козонак, Анна Орлова і Вікторія Делестьянова.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37331 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua