МЕНЮ


31 липень 2015 - 17:47

Провели в останню путь героя АТО Віктора Карнауха


Страшна війна забрала ще одне життя. 24 липня громада Кіровограда схилила свої голови у глибокій скорботі – місто попрощалося з вірним сином України командиром групи спеціального призначення прапорщиком Віктором Карнаухом.

Віктор Карнаух народився 1979 року в Новомиргороді Кіровоградської області. Закінчив Новоукраїнську загальноосвітню школу. Пройшовши військову строкову службу, Віктор Карнаух чітко усвідомив, що армія — це його покликання, бо бути військовим означає не відокремлювати свою особисту гідність від гідності своєї держави. Службі в Збройних силах України він присвятив все своє життя та, окрім цього, здобув вищу освіту в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. В.Винниченка.

Із самого початку проведення антитерористичної операції прапорщик Карнаух знаходився на сході України та, не шкодуючи себе, виконував поставлені завдання. Загинув Віктор Карнаух у серпні 2014-го в Іловайську Донецької області. Тривалий час він вважався безвісти зниклим. Майже рік з трепетом у зболених серцях рідні чекали бодай якоїсь звісточки про близьку людину, плекаючи світлу надію, що він усе-таки повернеться живим. Не судилося…Поховали Героя на алеї Слави Рівненського кладовища у Кіровограді.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4169 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua