МЕНЮ


12 червень 2012 - 18:38

Проводиться перевірка обставин ДТП за участі вантажівки, що перевозила гірничу масу


На місце події виїхали Кіровоградський міжрайонний прокурор Світлана Радкевич, старший прокурор прокуратури області з питань захисту прав громадян та держави в екологічній сфері Ігор Ворона, працівники УМНС, СЕС, ДАІ, слідчо-оперативна група у повному складі.

Виїздом встановлено, що вантажний автомобіль перевозив гірничу масу з Новоконстантинівської шахти ДП «СхідГЗК» до Інгульської шахти. На об”їзній дорозі поблизу Бобринецького шоссе внаслідок розгерметизації шини автомобіль з”їхав у кювет та перекинувся у результаті чого гірнича маса потрапила на грунт.

На місці події перевищення радіаційних норм не встановлено. Небезпеки для населення та навколишнього природного середовища немає. Фахівцями шахти проводяться роботи з ліквідації наслідків аварії.

За фактом ДТП слідчим відділом розслідування ДТП УМВС в області проводиться перевірка у порядку ст.97 КПК України.

Кіровоградська міжрайонна природоохоронна прокуратура проводить перевірку додержання вимог законодавства про охорону навколишнього середовища та радіаційної безпеки під час здійснення таких перевезень.

Хід перевірки прокуратурою області взято на контроль.

Прес-служба прокуратури областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34772 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua