МЕНЮ


5 серпень 2016 - 11:22

“Прозорі кишені в медицині”


У Кропивницькому на площі перед міською радою під такою назвою на цьому тижні пройшла публічна акція громадськості міста.

Активісти наполягали на необхідності суспільного моніторингу використання бюджетних коштів на медицину, на тому, що інформація про всі закупівлі, залишки лікарських засобів, що придбаються за бюджетні кошти, має оприлюднюватися на веб-сайті управління охорони здоров’я міськради.

Чесні закупівлі й чесну працю символізували білі халати з прозорими кишенями, які цього дня громадські активісти презентували керівництву управління охорони здоров’я і головним лікарям медичних закладів обласного центру.

– Із серпня в Україні діє закон про прозорі закупівлі, і всі заклади охорони здоров’я Кропивницького зареєструвалися у системі електронних закупівель "Prozorro", – зазначила начальник управління охорони здоров’я міськради Оксана Макарук, яка вийшла поспілкуватися з активістами. – Сьогодні кожна гривня, яка надходить із бюджету на рахунки лікарень і поліклінік, перебуває під постійним контролем.

Білі халати з прозорими кишенями – як символ прозорої роботи з бюджетними коштами прийняли керівники 12 закладів охорони здоров’я Кропивницького.

– Медичні працівники не стоять осторонь тих процесів, які відбуваються сьогодні у суспільстві, – наголосив головний лікар центральної міської лікарні Олександр Артюх. – Наші халати дійсно білі і незабруднені протиправними діями, а кишені – прозорі, адже медицина однією із перших долучилася до прозорих тендерних процедур.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37754 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua