МЕНЮ


3 серпень 2018 - 10:19

«Прозорий офіс» у Кропивницькому буде одним з найкращих в Україні


Міська влада реалізує проект створення сучасного центру надання адміністративних та соціальних послуг. Про це йшлося на апаратній нараді міського голови Андрія Райковича в понеділок.
За словами начальника управління адміністративних послуг Антона Шевченка, влада доклала зусиль, щоб розшукати приміщення для «Прозорого офісу», яке буде розташоване у зручному місці, матиме велику площу і до нього матимуть доступ люди з особливими потребами.
– Зазначеним вимогам найбільше відповідала будівля колишнього кібернетико-технічного коледжу. Споруда розташована в центральній частині міста, – зазначив Антон Шевченко. – Відстань до зупинки громадського транспорту – 60 метрів. Загальна площа будівлі дає можливість розмістити практично всі міські служби, що надають послуги населенню. Члени робочої групи Міністерства соціальної політики 28 лютого прийняли рішення про виділення коштів Кропивницькому на побудову центру в розмірі 18 мільйонів гривень. При цьому загальна кошторисна вартість будівельних робіт – майже 50 мільйонів гривень, тобто левова частка коштів буде виділена з міського бюджету. Зараз приміщення ремонтують. Передбачається повна реконструкція будівлі: заміна фасаду, покрівлі, комунікацій та облаштування прилеглої території.
– Приміщення буде максимально відповідати вимогам вільного доступу, зокрема, заплановано встановлення двох панорамних ліфтів, – підкреслив начальник управління. – На першому поверсі будівлі передбачається організувати не менше 80 робочих місць працівників фронт-офісу – адміністраторів, реєстраторів, представників управлінь соціального захисту, Пенсійного фонду, а також інших служб, що надають адміністративні послуги. Крім того, на першому поверсі розмістять дві великих зали очікування, санітарні і дитяча кімнати. На другому поверсі планується створити велику концертну залу на 550 місць. На третьому та четвертому – розміщуватимуться бек-офіси підрозділів, які займатимуться опрацюванням документів.
У дизайні приміщення першого поверху обрана концепція кольорових зон та ліній. Кожна лінія відповідає за певний блок послуг. Наприклад, ідучи по зеленій лінії, відвідувач потрапить до зони прийому органу соціального захисту, а по червоній – до адміністраторів центру.
Міський голова Андрій Райкович переконаний, що майбутній міський центр надання адміністративних та соціальних послуг буде одним з найкращих в Україні.3 серпень 2018 - 10:33
Аналітик (вст)

Добре було би, щоб і саме обслуговування було найкращим з новим відношенням до громадян, а не як раніше - всі зали в мармурі, а співробітники такі самі, ще з радянською зверхністю до прохачів.

3 серпень 2018 - 10:58
Катерина (вст)

Згодна з Вами. Головне, щоб працівники розумілися на тому, що роблять та відносилися до людей з повагою та розумінням.

3 серпень 2018 - 10:58
Катерина (вст)

Згодна з Вами. Головне, щоб працівники розумілися на тому, що роблять та відносилися до людей з повагою та розумінням.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40506 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua