МЕНЮ


21 квiтень 2017 - 06:58
Псевдогазівниця реально сидітиме

Жінку, яка виманювала у людей похилого віку кошти,
засудили до трьох років ув’язнення
Прокуратура Кіровоградської області у суді апеляційної інстанції домоглась справедливого покарання для шахрайки, яка виманювала у людей похилого віку кошти під виглядом співробітника ПАТ «Кіровоградгаз».
Мова йде про 15 злочинних епізодів. Діяла жінка за наступною схемою. Представлялась потерпілим співробітником ПАТ «Кіровоградгаз» та під різними надуманими підставами (ремонт газового обладнання чи отримання платної довідки щодо отримання соціальної допомоги на користування газом) виманювала у довірливих пенсіонерів грошові кошти від 500 до 5000 тис грн. Загальна сума отриманих таким чином коштів становить понад 32 тис грн.
Вироком суду першої інстанції жінку засуджено до умовного терміну покарання. Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, прокуратура звернулась до апеляційної інстанції з вимогою призначити жінці покарання у виді 3 років реального позбавлення волі. В обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував, що обвинувачена раніше вже притягувалась до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів (31 епізод шахрайства щодо осіб похилого віку). “ВГ” писала про це двічі минулого року.
Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури. Жінку визнано винною за ч. 1, 2 ст. 190 Кримінального кодексу України та призначено три роки реального позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.60063 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua