МЕНЮ


11 сiчень 2016 - 16:17

ПТУ тепер опікуватиметься міська влада


З нинішнього року кіровоградський міський бюджет забезпечуватиме не лише дитячі садочки, школи, позашкільні, спеціальні та мистецькі заклади, а й кузні робітничих кадрів – професійно-технічні училища.

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", видатки на підготовку робітників у професійно-технічних закладах та інших навчальних закладах, розташованих у містах обласного значення, з нинішнього року державний бюджет не фінансуватиме. Їх мають закласти у відповідних бюджетах таких міст.

У зв’язку з даною новацією четвертого січня в міській раді відбулася нарада за участі заступника міського голови Олександра Мосіна, начальників міських фінансового управління й управління освіти Любові Бочкової та Лариси Костенко, а також директорів професійно-технічних навчальних закладів Кіровограда. Всього в Кіровограді таких закладів шість.

На нараді йшлося про те, що керівництво закладів повинно терміново розрахувати видатки на їх утримання. Підготовлений на основі цих розрахунків документ депутати міської ради розглянуть на наступній сесії. Їхній увазі буде представлено й інші питання, пов’язані з поповненням міської освітньої мережі новими шістьма навчальними закладами..

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40207 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua