МЕНЮ


8 березень 2013 - 13:21

Публічний центр регіональної інформації


У бібліотеці-філії №7 оформлено куток "Публічний центр регіональної інформації". Тут відвідувачі завжди можуть ознайомитися з рішеннями та іншою інформацією міської ради і Ленінської районної в м. Кіровограді ради, а також на електронних носіях переглянути будь-яку інформацію на дану тему.

В рамках роботи публічного центру регіональної інформації в бібліотеці-філії №7 відбулася зустріч читачів з головним спеціалістом відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції Дмитром Суржиком.

Дмитро Миколайович роз’яснив слухачам нововведення в реєстрації речових прав на нерухоме майно. Відповів на численні запитання людей.

Багатьох цікавило, як тепер реєструвати нерухоме майно, до кого звертатись.

Колектив бібліотеки-філії №7 завжди старається донести до своїх читачів, усі зміни, що відбуваються в законодавстві України. Запрошуємо спеціалістів відповідних відомств на зустріч з нашими читачами. Цьому активно сприяють депутат міської ради Вадим Дрига та квартальний комітет №4.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35556 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua