МЕНЮ


26 квiтень 2013 - 14:19

Путівки обіцяють за місяць


Путівки на санаторно-курортне лікування потерпілим унаслідок аварії на ЧАЕС надійдуть у травні.

Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров. Він зазначив, що санаторно-курортне лікування людей, які постраждали від катастрофи на ЧАЕС, фінансуватиметься з державного бюджету, зокрема путівки будуть надаватися Міністерством соціальної політики України.

За словами посадовця, минулого року в оздоровчих закладах пройшли курс лікування майже півтисячі "чорнобильців". Цього року замовлено 946 путівок. У цілому ж на соцзахист чорнобильців області цьогоріч передбачено більше 40 мільйонів гривень. Із зазначеної суми 18 мільйонів – кошти держбюджету на пільги та компенсації, ще понад 20 мільйонів – гроші на пільги з оплати комунальних послуг, придбання твердого палива, скрапленого газу, проїзду.

В ОДА зауважують, що до завдання глави держави – вирішувати проблеми ліквідаторів і переселенців не лише напередодні 26 квітня – на Кіровоградщині ставляться відповідально. Так, у нинішньому році обласний бюджет виділив на пільгове медичне обслуговування чорнобильців понад мільйон гривень, що значно більше, ніж торік.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33935 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua