МЕНЮ


7 грудень 2017 - 17:37

ПВХ завіси: переваги і недоліки


ПВХ завіси (термоштори) досить давно використовуються в складських і промислових приміщеннях, холодильних камерах. Незважаючи на те, що на українському ринку це затребуваний й популярний виріб, не кожен підприємець знайомий з його особливостями, перевагами та недоліками. Для тих, хто планує купити стрічкові штори та бажає отримати додаткову інформацію, компанія Здоровий клімат підготувала цей матеріал.

Особливості та призначення термоштори

Цільове призначення пластикових завіс грунтується на візуальному поділі простору. Найчастіше вони застосовуються для поділу простору приміщення та зовнішнього середовища. До додаткових завдань термоштори відноситься збереження температури в приміщенні. Влітку часто в складських приміщеннях та виробництві працює система кондиціонування, взимку - система опалення. ПВХ завіси, за рахунок щільного суміщення стрічок, створюють лите полотно, підтримуючи мікроклімат. При цьому невелика вага стрічок з полівінілхлориду дозволяє безперешкодно проходити в приміщення персоналу, а також пересуватися на вантажному транспорті.

Переваги ПВХ завіс

Щільна структура смужок, а також їх зіткнення, виключають ймовірність попадання на територію складу комах, пилу та бруду. Виріб стає бар'єром для вітру, опадів й ультрафіолетового випромінювання. Також до основних переваг термоштори відноситься:

  • Простота монтажу та демонтажу. Встановити завісу може одна людина. ПВХ завіси можуть використовуватися сезонно;
  • Немає необхідності в придбанні автоматичних або електричних пристроїв, установки двері;
  • Невисока вартість виробу, яка окупається економією на оплаті електроенергії, обслуговуванні кліматичного обладнання;
  • Щільність і якість матеріалу дозволяє використовувати завіси в холодильних і морозильних установках;
  • Полівінілхлорид негорючий, отже, пожежобезпечний.

Недоліки термоштори

Практично, всі недоліки є наслідком низької якості ПВХ або невірного монтажу, експлуатації. В тому числі:

  • Пластик низької якості може неприємно пахнути, швидко вицвітати на сонці;
  • Якщо довжина стрічок розрахована неправильно та після монтажу вони виявилися занадто довгими, краю будуть загинатися;
  • Смужки можуть дряпатися й деформуватися, якщо зіткнення з полотном становить 45 градусів.

Як бачите, термін і комфорт експлуатації залежить від якості матеріалу. Якщо ви не хочете ризикувати та бажаєте купити високоякісний виріб, рекомендуємо замовити ПВХ завіси у Львові у надійної компанії.

Висновок

ПВХ завіси - практичне та просте рішення, що дозволяє зонувати простір, економити кошти та витрати. Однак замовляти треба тільки у перевірених постачальників, які зможуть порекомендувати та підібрати найкращий варіант, який підходить під специфіку конкретного бізнесу. У зворотному випадку покупка термоштори може вийти марною тратою грошей і нервів.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38072 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua