МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:35
Рідне чисте місто починається з охайних мікрорайонів

Коли громада і депутат тісно співпрацюють, то жити стає комфортніше і приємніше. Саме за таким принципом діють жителі Кущівки, Завадівки, Катранівки, Великої Балки і депутати, які представляють фракцію «Рідне місто» в міській раді Кропивницького.
Щороку, починаючи з весни, у названих мікрорайонах нашого міста проводять ремонтні роботи та організовують суботники. Не було порушено традиції і цьогоріч: побілено дерева та бордюри, пофарбовано та відремонтовано дитячі і спортивні майданчики, висаджено кущі та дерева. Місцеві мешканці попрацювали в подвір’ях багатоповерхівок, поблизу шкіл та дитсадків, на територіях квартальних комітетів.
Голови квартальних комітетів, завбудинками та жителі-активісти тісно співпрацюють з депутатами міської ради та районних рад від політичної партії «Рідне місто» Олександром Шамардіним, Катериною Шамардіною, Тетяною Волкожею, Геннадієм Осетровим, Василем Балаканом, Зінаїдою Аношиною, Ніною Кириченко, Раїсою Цибулько, Наталією Пустовіт та Надією Саловою, які постійно допомагають матеріалами для проведення ремонтних робіт і самі беруть у них активну участь. Цього разу вони витратили чимало власних ресурсів на ремонт десяти спортивних і дитячих майданчиків. Загалом було придбано понад 200 кг фарби та понад півсотні малярських щіток, полагоджено паркани, пісочниці і гойдалки, завезено пісок. Фінансову допомогу для закупівлі фарби, щіток для фарбування та вапна отримали й школи № 1, 2, 12, 24 та дитсадок № 37. Не оминуло оновлення і скверу «Покровський», де під час суботника його учасники пофарбували дитячий майданчик та посадили дерева й кущі.
З початку року мешканці багатоповерхівок разом з депутатами подбали про ремонт десяти під’їздів: жителі надали матеріали для ремонту, а представники «Рідного міста» оплатили роботу малярів. І така співпраця триває вже два роки, протягом яких відремонтовано понад два десятки під’їздів.
А нещодавно на округах названих депутатів міської ради встановили три нових сучасних дитячих майданчики, придбаних за кошти з міського бюджету. Один з них – на території ЗОШ № 2, що на Великій Балці. Це – перший великий майданчик, який з’явився в цьому мікрорайоні. Оскільки він щільно забудований, місце для майданчика знайти було доволі важко, тож вирішили встановити ігровий майданчик біля спортивного шкільного. І тепер він, як і вся територія навчального закладу, під надійною охороною. Другий постав на Завадівці, на вулиці Північній, 1. Мами з маленькими дітьми вже давно мріяли про це. Тепер у тому місці – нові гірка, лави, балансир та пісочниця. Окрім цього, заплановано огородити майданчик парканом, аби відділити його від кручі, яка знаходиться поряд. Третім тепер користуються дітлахи трьох будинків на вулиці Генерала Родимцева. Раніше біля кожного з них знаходився якийсь один ігровий елемент, а тепер до них додали ще нових і сучасних.
Депутати міської ради Кропивницького Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна і Тетяна Волкожа відкриті до співпраці та готові впроваджувати ідеї громади задля поліпшення умов життя мешканців Кущівки, Завадівки, Катранівки та Великої Балки. Наразі тривають консультації охочих подати проекти на громадський бюджет – 2018. Записатися на прийом до депутатів можна за тел.: 099-677-23-74, 27-22-27 або в центральній приймальні партії «Рідне місто», що розміщена за адресою: вул. Арсенія Тарковського, 41а.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.54606 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua