МЕНЮ


10 червень 2011 - 15:24

Рішення міської ради про торгівлю алкоголем у Кіровограді


Україна
Кіровоградська міська рада
сьома сесія шостого скликання
РІШЕННЯ
від 31 травня 2011 року № 570
Про упорядкування роздрібної торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста Кіровограда


Керуючись ст. 140, 146 Конституції України, ст. 30 та пунктом 44 частини першої ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення" зі змінами і доповненнями, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення, пунктом 9 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 липня 1996 року № 854 зі змінами і доповненнями, розглянувши пропозиції УМВС України в Кіровоградській області щодо заборони продажу алкогольних напоїв з 22.00 до 10.00, на виконання доручення міського голови від 15 грудня 2010 року Кіровоградська міська рада ВИРІШИЛА:

1. Упорядкувати роздрібну торгівлю пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста Кіровограда шляхом заборони продажу цих товарів у підприємствах торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, з 22.00 до 8.00.

2. Заборонити продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв під час проведення масових заходів у скверах та на площах міста Кіровограда.

3. Заборонити продаж пива та слабоалкогольних напоїв в кіосках і павільйонах, розташованих в радіусі 300 м від шкіл, дитячих садків та спортивних закладів.

4. Управлінню по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради – забезпечити виконання заходів щодо відстеження результативності даного регуляторного акта та оприлюднити звіт у віснику Кіровоградської міської ради “Вечірня газета” і на офіційній сторінці в мережі Інтернет в термін, визначений чинним законодавством.

5. Відділу по роботі із засобами масової інформації (Якунін С.В.) – висвітлити у місцевих засобах масової інформації даний проект рішення у десятиденний термін після його прийняття.

6. Дане рішення набуває чинності з дня його опублікування у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування, захисту прав споживачів та цін, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василенка І.М.

Міський голова Олександр СаінсусДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3793 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua