МЕНЮ


14 сiчень 2011 - 11:44

РІЗДВЯНИЙ ПОДАРУНОК ФІЛАТЕЛІСТАМ


Зв’язківці постійно випускають серії конвертів до різних ювілейних дат в історії рідного краю, присвячених видатним землякам тощо. Зразки цієї продукції, яку можна вважати раритетною, вони продемонстрували на виставці, розгорнутій в ОДА. До речі, раритетом вже з 8 січня нинішнього року став і зазначений тематичний маркований конверт, а його власник матиме справжній філателістичний скарб. Директор Кіровоградської дирекції УДППЗ "Укрпошта" Людмила Салоїд повідомила, що спецпогашення святкових маркованих конвертів відбулось лише в п’яти обласних центрах України, у Кіровограді в тому числі. Погашення триває лише один день спеціальним штемпелем, тому ці конверти так і цінуються.

Сергій Ларін висловив сподівання, що наступним кроком стане спецпогашення маркованих конвертів, присвячених нещодавно прийнятій програмі соціально-економічного розвитку Кіровоградщини "Центральний регіон-2015". До пропозиції приєднався і Микола Ковальчук та запропонував до погашення маркованих конвертів залучити юних філателістів.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38607 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua