МЕНЮ


8 липень 2011 - 10:07

Радять звертатися до суду


14 червня нинішнього року прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про державний бюджет України на 2011 рік".

Ним доповнено прикінцеві положення Закону про бюджет пунктом, відповідно до якого встановлено, що у 2011 році норми і положення ряду статей Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", Закону України "Про соціальний захист дітей війни" та Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів, виходячи з наявного фінансового ресурсу бюджету Пенсійного фонду України на 2011 рік".

Йдеться про доплати та додаткові пенсії чорнобильцям, надбавки до пенсій дітям війни й таке інше. Минулого понеділка своє ставлення до цього закону висловили на прес-конференції депутати Кіровоградської міської ради Іван Марковський та Павло Топчій (фракція ВО “Батьківщина”). Зокрема, Павло Топчій зазначив, що і до прийняття цього закону вказані соціальні виплати не виплачувались у добровільному порядку, але у відповідних категорій громадян було право звертатися до суду з позовами про зобов’язання структурних підрозділів Пенсійного фонду здійснити перерахунок та провести відповідні виплати, і суди задовольняли такі позови, а з прийняттям останнього закону вони цього права позбулися. При цьому Павло Топчій не приховав того факту, що Верховна Рада вже намагалася призупинити дію положень вищезгаданих законів у 2007 та 2008 роках.

Павло Топчій заявив, що народні депутати фракції "Батьківщина" звернуться з поданням із цього приводу до Конституційного суду України, а поки справа розглядатиметься, порадив дітям війни, чорнобильцям та військовослужбовцям звертатися до суду і вимагати виплатити те, що їм належить згідно із законом до 19 червня 2011 року – дати набрання чинності цим законом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36864 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua