МЕНЮ


1 травень 2014 - 16:02

Рана, яка не загоїться ніколи


У переддень 28-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Кіровоградській міській раді відбулася зустріч міського голови Олександра Саінсуса з рідними померлих чорнобильців та ліквідаторами аварії на ЧАЕС першої категорії першої групи інвалідності.

Вони, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, отримали грошову допомогу. Олександр Саінсус також вручив ордер на двокімнатну квартиру Марині Винник, що має дитину, яка стала інвалідом унаслідок тієї страшної аварії. Міський голова відзначив героїчні зусилля ліквідаторів, завдяки яким наслідки аварії не стали настільки катастрофічними, якими могли б бути, та з усіма присутніми хвилиною мовчання вшанував загиблих і померлих від захворювань, спричинених перебуванням у Чорнобильській зоні, ліквідаторів. Наприкінці зустрічі перед її учасниками виступив Кіровоградський муніципальний камерний хор під орудою заслуженого діяча мистецтв України почесного громадянина Кіровограда Юрія Любовича.

А 26 квітня в Кіровограді мешканці обласного центру, зокрема учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та представники влади, громадськості пройшли ходою по центральній вулиці міста до пам’ятника жертвам Чорнобиля. У ході разом з іншими кіровоградцями взяли участь очільник Кіровоградської ОДА Олександр Петік, Олександр Саінсус, секретар міської ради Іван Марковський.

Учасники ходи поклали квіти до підніжжя монумента та вшанували па-м’ять ліквідаторів, які віддали свої життя, приборкуючи наслідки техногенної катастрофи, хвилиною мовчання. Як подзвін по загиблих героях Чорнобиля пролунали сирени пожежних та медичних машин.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38939 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua