МЕНЮ


26 жовтень 2007 - 10:32

РАЗОМ НАС БАГАТО!


Уже на її початку стало зрозуміло, що чергове засідання сесії не відбудеться: БЮТівці і “нашоукраїнці” вирішили його бойкотувати. За словами Юрія Давидова, це – єдиний можливий варіант блокувати прийняття незаконних, на його думку, рішень стосовно приватизації, звільнення від орендної плати цілісних майнових комплексів і т.д. Юрій Давидов висловив думку: якщо такі сесії відбуватимуться, то місто незабаром уже нікому не буде цікавим.

Але лейтмотивом прес-конференції було оприлюднення Протоколу про співпрацю між фракціями БЮТ і “НСНУ” у Кіровоградській міській раді та між обома партійними фракціями. Зміст цього документа прокоментував Олександр Дануца. Він вважає, що в обох політичних сил немає більше часу спостерігати за тим, що діється у міській раді, тому перший пункт Протоколу гласить – об’єднати зусилля фракції БЮТ та “Нашої України” із залученням інших фракцій для оголошення недовіри міському голові.

Серед іншого Протокол містить вимоги щодо скасування попередніх рішень з питань набуття права власності або оренди на земельні ділянки та об’єкти комунальної власності по занижених цінах, а також щодо погодження кандидатур на посади в органах міської влади і т.д.

Але Протокол – це лише наміри, а текст Угоди, як основного документа, мають розробити, а головне, погодити представники обох фракцій. От із “погодити” справа дещо проблематична, і це не змогли приховати обидва учасники прес-конференції.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи правда, що на початку тижня бюро обласної організації ВО “Бать- ківщина” виключило із лав партії секретаря міської ради Руслана Мишериченка, Юрій Давидов дав зрозуміти: з нинішнього понеділка у міській владі представників БЮТу більше немає.

Олександр Дануца, у свою чергу, висловив думку: якщо обом фракціям не вдасться створити більшість у міській раді, необхідно йти у жорстку опозицію і відкликати своїх представників із виконавчого комітету. Юрій Давидов з такою постановкою питання не погодився (?!)…

Текст Протоколу закінчується тезою, яка гласить: партійні та фракційні керівники БЮТу й "Народного Союзу Наша Україна" переконані у відродженні в Кіровограді єдності демократичних сил. Хочеться вірити. Адже ніщо так не об’єднує, як боротьба проти спільного ворога. Та, на жаль, ніщо так і не роз’єднує, як бажання і можливість користуватися плодами спільної перемоги.

А лозунг був хороший…

Анастасія СОРОКІНАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41778 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua