МЕНЮ


24 червень 2011 - 13:58

Реабілітаційний центр для дітей-інвалідів


Батьки 68 дітей з глибокими розумовими вадами звернулись до міської влади із проханням створити у Кіровограді спеціалізований реабілітаційний центр із денним перебуванням у ньому. Подібні заклади функціонують у багатьох обласних центрах України, де надають дітям-інвалідам необхідну медичну та психологічну допомогу, а головне – допомагають їм соціально адаптуватись у суспільстві. Держава всіляко сприяє створенню таких центрів, підтримуючи їх фінансово. Щоб залучити необхідні кошти із державного бюджету, потрібно детально розглянути усі можливі варіанти створення такої установи у нашому місті, наголосив міський голова Олександр Саінсус.

Очільник міста провів нараду, у якій взяли участь заступник міського голови Лариса Андреєва, начальник управління освіти Лариса Костенко, заступник начальника управління охорони здоров’я Тамара Беспалова, головний лікар міської дитячої лікарні Василь Хорощак, голова Кіровської районної у місті Кіровограді ради Олександр Рацул та начальник управління соціального обслуговування населення і стаціонарних установ головного управління праці й соціального захисту населення облдержадміністрації Віталій Юхименко.

Усі присутні на нараді погоджувались із тим, що подібний заклад потрібен, адже медики запевняють, що від нуля до шести років малюки-інваліди повинні отримувати повноцінну медичну та психологічну допомогу – тоді у них буде шанс адаптуватись у суспільстві.

Нещодавно до Кіровограда приїздив доктор педагогічних наук, завідувач кафедри ортопедагогіки та реабілітології професор Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова президент ВОО НТІ "Інститут соціальної політики", радник міністра освіти та науки, молоді та спорту України Андрій Шевцов, який також обговорював з провідними кіровоградським фахівцями питання створення в Кіровограді реабілітаційного центру для дітей-інвалідів, які не мають можливості навчатись у закладах освіти міста, дав методичні рекомендації щодо порядку створення закладу, організації його діяльності.

А вчора в приміщенні Кіровоградської міської ради пройшов навчально-методичний семінар "У Вас особлива дитина", організований обласною організацією Всеукраїнської громадської організації "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики" за сприяння міської ради, обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів та кафедри ортопедагогіки і реабілітації Інституту корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

На семінар було запрошено батьків дітей з особливими потребами з Кіровограда й області, а також педагогів, логопедів, практичних психологів, лікарів-реабілітологів, науковців з різних міст України. Мета заходу – підвищення компетенції батьків дітей-інвалідів у царині навчання, виховання та комплексної реабілітації дітей з порушенням психофізичного розвитку.

У семінарі взяли участь міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови Лариса Андреєва, президент Усеукраїнської громадської організації "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики" Андрій Шевцов та інші.

Відкриваючи семінар, Олександр Саінсус відзначив, що кіровоградська міська влада завжди готова допомагати в реабілітації дітей та дорослих з особливими потребами, тому й бере участь у заходах, спрямованих на це завдання. Міський голова повідомив, що перед початком семінару він домовився з Андрієм Шевцовим про подальшу постійну співпрацю кіровоградської міської влади й реабілітологів задля полегшення життя інвалідів та батьків дітей з особливими потребами.

Під час семінару батьки неповносправних дітей довідалися від провідних науковців, лікарів, психологів про новітні методи реабілітації інвалідів, отримали необхідні їм друковані матеріали.7 жовтень 2014 - 19:17
Маша (вст)

ма

7 жовтень 2014 - 19:24
Рита (вст)

Имела дело с центром на детей там всем глубоко срать , на них никто не обращает внимания , другой ребенок ударит младшего и слабее , никто даже не заметит ,ревет так ревет . Ругают бедных детей из-за того ,что они такие , орут как перепуганные . Деректриса по- моему вообще что то попутала ,наверное забыла где работает , приходит на работу ,вроде на панель собралась ,а не к деткам ,платья ,юбки ,извини что половинки видно ,шпильки по 15 см ,извините как в девушки легкого поведения ,и в её то 45 ,так вести себя . Дорогие мамочки ,папочки ,не отправляйте своих деток в этот центр , они не будут там чувствовать себя нормально ,их там ещё больше забьют в угол .

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39991 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua