МЕНЮ


29 березень 2013 - 14:34

Реалізація права інвалідів війни на отримання компенсацій


Управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради надає роз’яснення про порядки забезпечення санаторно-курортними путівками, виплат грошових компенсацій замість санаторно – курортної путівки, на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

Відповідно до чинного законодавства інваліди війни щороку позачергово забезпечуються безплатними путівками до санаторно-курортних закладів на підставі медичних рекомендацій. Незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно – курортного лікування інваліди війни, за бажанням, мають право на виплату грошової компенсації за невикористане санаторно – курортне лікування. Виплата такої компенсації здійснюється інвалідам війни за місцем їх обліку через два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або про виплату грошової компенсації, якщо вони протягом цього періоду не одержували безоплатної санаторно – курортної путівки.

Грошові компенсації на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування виплачуються інвалідам, законним представникам недієздатних інвалідів, дітей – інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями та які в установленому порядку забезпечені автомобілем. Компенсації виплачуються рівними частинами двічі на рік – у березні за перше та у вересні за друге півріччя поточного року з дня їх призначення.

За більш детальними роз’ясненнями звертатися за адресою: м. Кіровоград, вул. Шатила, 12, каб. № 7, тел. 37-12-57.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40466 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua