МЕНЮ


8 лютий 2019 - 10:32

Реалізація проекту набирає обертів


Восени нинішнього року, а саме у вересні – жовтні, буде повністю реалізовано проект «Арка» – будівництво другого проїзду шляхопроводу під залізницею між вулицями Ельвоpті та Левитського у Кропивницькому. Металеву конструкцію вже замовлено і частково оплачено. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь.

– Гофрована труба виготовляється на підприємстві у Польщі, – розповів посадовець. – Початок монтажних робіт заплановано на травень. З управлінням Одеської залізниці вже є домовленість про організацію «вікна» у русі потягів. Трубу довжиною 27 метрів затягнуть у підготовлений правий проїзд, належним чином закріплять і підсиплять щебенево-піщаною сумішшю. Надалі довжина металевої конструкції буде збільшена до 34,2 метра, а для забезпечення руху транспорту в ній – укладено належної якості асфальтобетонне покриття.

Підготовчі роботи триватимуть до кінця квітня. Вони досить масштабні, адже доведеться вийняти близько 8000 кубічних метрів грунту. Проект передбачає також заміну каналізаційного колектора від вулиці Братиславській до вулиці Євгена Чикаленка – важливого елемента міського водопровідного господарства.

А от вже з 8 лютого у зв’язку з підвищенням інтенсивності будівельних робіт на об’єкті вулицею Ельворті тимчасово впровадять односторонній рух транспорту в напрямку від вулиці Київської до вулиці Братиславської. При цьому рух автобусів №№ 3, 15, 46, 104 з Новомиколаївки здійснюватиметься вулицею Короленка, провулком Об’їзним і далі – вулицями Полтавською, Євгена Маланюка та Євгена Чикаленка.

Головний спеціаліст управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Валерій Пугач, який також взяв участь у прес-конференції, повідомив, що з початку влаштування каналізаційного колектора та правого проїзду у шляхопроводі рух транспорту вулицею Ельворті, на відрізку від вулиці Київської до вулиці Братиславської тимчасово обмежать в обох напрямках. При цьому рух автобусів №№ 3, 15, 46, 104 у напрямку Новомиколаївки також здійснюватиметься вулицями Євгена Чикаленка, В’ячеслава Чорновола, Євгена Маланюка, Полтавською, провулком Об’їзним та вулицею Короленка.
Маршрутні таксі № 21 рухатимуться вулицями Євгена Чикаленка, В’ячеслава Чорновола, Євгена Маланюка, Полтавською, провулком Об’їзним, вулицями Короленка, Василя Нікітіна із продовженням маршруту до вулиці Братиславської.

У той же час управління капітального будівництва спільно з управлінням розвитку транспорту та зв’язку за дорученням міського голови Андрія Райковича ведуть переговори з адміністрацією Одеської залізниці і вивчають можливість створення додаткового переїзду через залізничну колію на вулиці Олега Ольжича. Нова розв’язка має суттєво розвантажити транспортні потоки, що сполучають Новимоколаївку з іншими мікрорайонами обласного центру.

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38795 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua