МЕНЮ


10 листопад 2017 - 08:56

Регіональне відділення АМУ очолив Андрій Райкович


Сьомого листопада у міській раді Кропивницького відбулися звітно-виборчі збори Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України. Під час засідання новим головою регіонального відділення АМУ був обраний очільник Кропивницького Андрій Райкович.
– Уже два роки я працюю на посаді міського голови Кропивницького і за цей період відчув усю відповідальність обов’язків, покладених на мене, як на очільника міста, усю проблематику питань, які потребують негайного вирішення, як в обласному центрі, так і в регіоні загалом, – підкреслив у своєму слові Андрій Райкович. – Я сприймаю пропозицію очолити регіональне відділення Асоціації міст України як знак поваги та довіри. Я також готовий до плідної роботи зі злагодженою командою, бо у нас спільні завдання та цілі.
Кандидатуру Андрія Райковича одностайно підтримали усі члени регіонального відділення та висловили надію на ефективну співпрацю.
Під час зборів також були обрані заступники голови регіонального відділення АМУ та члени делегації, які представлятимуть область у Києві.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.00484 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua