МЕНЮ


25 березень 2011 - 12:13

РЕКОНСТРУКЦІЯ "БАРВИ" ТА НОВИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ЦЕНТР


Перед архітекторами "Архітектурно-планувального бюро" стояло завдання запропонувати свій варіант завершення розпочатої власниками "Барви" реконструкції таким чином, щоб не порушити неповторності її зовнішнього вигляду та одночасно надати привабливості за рахунок сучасного оздоблення. Після детального розгляду проекту, пропозицій, висловлених членами містобудівної ради, його було взято за основу. На наступному засіданні буде розглянуто його остаточний варіант.

А от запропонований проект торговельного комплексу біля входу в Центральний ринок викликав ряд цілком резонних зауважень. Так, присутні зазначали, що майбутня споруда вирвана з контексту вже існуючої забудови, до того ж, проектувальники чомусь забули про зупинку громадського транспорту. Були нарікання і у пожежників.

Варто зауважити, що ініціаторами забудови виступило кілька підприємців, торговельні точки яких розташовані саме біля входу в ринок. Водночас вони не врахували, що поки що не вирішене питання оформлення земельної ділянки. Присутній на засіданні містобудівної ради перший заступник міського голови Василь Дзядух зазначив, що загалом кроки підприємців, спрямовані на упорядкування вищезгаданої території, міська влада схвалює і забезпечить правове сприяння вирішенню земельного питання. Однак запропонований проект був явно невдалий. Головний архітектор міста Григорій Литвин запропонував замовникам розробити кілька альтернативних варіантів проекту із наступним їх розглядом на черговому засіданні містобудівної ради.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25198 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua