МЕНЮ


12 жовтень 2018 - 11:24

Реконструкція мосту – під контролем влади


У Кропивницькому триває реконструкція масштабного об’єкта – шляхопроводу по провулку Об’їзному. Влада суворо контролює, як виконуються роботи.
Днями на об’єкті відбулася виїзна технічна нарада заступника міського голови Олександра Мосіна з керівництвом ТОВ “Мостобудівельний загін №112” та проектантами.
За словами директора підприємства-підрядчика Сергія Порожнюка, капітальний ремонт шляхопроводу розпочався із демонтажу старого, пошкодженого бетонного покриття та відновлення гідроізоляції огорожі.
– Відповідно до проекту, після демонтажу старого покриття заплановано проведення антикорозійного захисту несучих конструкцій, під мостом, – повідомив Сергій Порожнюк. – Далі ми піднімемо два крайніх прогони і замінимо опірні частини, оскільки вони вже дуже старі і ними пішли сколи.
Керівник ТОВ “Мостобудівельний загін №112” зауважив, що на момент заміни опор міст буде перекрито для руху транспорту. За інформацією Сергія Порожнюка, такі роботи, найімовірніше, проводитимуться у нічний час, щоб була можливість повністю заблокувати проїзд та встановити нові опорні частини шляхопроводу.
Проінспектувавши хід робіт, Олександр Мосін зазначив, що ремонт шляхопроводу виконується відповідно до плану. Якість робіт перебуває під постійним і пильним контролем міської влади. Заступник міського голови наголосив на тому, що проведення розширеної технічної наради на об’єкті будівництва було вкрай необхідним, оскільки в процесі виконання реконструкції виникає багато питань, які потребують невідкладного вирішення.
– Роботи попереду ще багато, – зазначив Олександр Мосін. – На нараді ми обговорили усі нюанси і на наступному етапі ремонту мосту знову зберемось і визначимось, що додатково необхідно буде зробити.
За словами заступника міського голови, значних пошкоджень міст зазнав через вплив води, яка зайшла в будівельні конструкції і зруйнувала їх, оголила арматуру. Тому металеві частини будуть відновлюватись, їх оцинкують або пофарбують, потім встановлять опалубку, заллють бетоном і проведуть необхідні випробування. Щодо додаткових робіт, то є ймовірність збільшення об’єму бетонування. Про додаткове фінансування мова поки що не йде, але може бути й таке, що необхідно буде коригувати кошторис проекту.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34752 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua