МЕНЮ


29 липень 2016 - 15:03

Реконструкцію дамби передбачили в програмі капітального будівництва


Кіровоградська міська рада внесла зміни до заходів Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально – культурного призначення міста на 2016 – 2018 роки.
Депутати своїм рішенням включили до переліку будівництв у поточному році надзвичайно важливі для розвитку міста об’єкти. На виконання розширеної Програми у міському бюджеті необхідно передбачити додатково 13,77 мільйона гривень.
- Це, перш за все, реконструкція перегороджувальної споруди на Інгулі по вулиці Михайлівській, - відзначив начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч. – Успішне вирішення цього завдання дозволить ефективно регулювати рівень води в річці і уникнути можливих підтоплень у центральній частині Кропивницького.
На виконання усіх робіт на проблемній дамбі знадобиться 3,37 мільйона гривень і впоратися з роботами необхідно ще восени.
Важливим є також включення до Програми капітального ремонту другого корпусу будівлі Кіровоградської музичної школи №1 імені Г. Нейгауза, наголосив начальник управління. Тут трапилася аварійна ситуація: порив мережі теплопостачання під будівлею підмив фундамент будинку і виникла реальна загроза руйнації стін. Будвельникам довелося втручатися оперативно, сьогодні ситуація знаходиться під контролем і першого вересня учні звично зможуть прийти на занняття у свої класи, пообіцяв Віктор Ксеніч. Вартість відновлювальних робіт складе 800 тисяч гривень.
Планово у Кропивницькому виконується теплова санація закладів освіти, що має на меті суттєво зменшити видатки на опалення в зимовий період. Цього року утеплення стін буде здійснено на будівлі НВО “Багатопрофільний ліцей – фізико – математична школа ЗОШ І-ІІІ ступеня №18 – центр дитячої та юнацької творчості “Надія”. На це з міського бюджету буде виділено 4,35 мільйона гривень, повідомляє офіційний сайт Кіровоградської міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38932 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua