МЕНЮ


22 жовтень 2021 - 14:49

Реконструкцію скверу «Центральний» розпочнуть з аварійних підвалів і дерев
У Кропивницькому реконструкція скверу "Центральний" все ж таки відбудеться ще до початку будівництва ресторану МакДональдз. Почнуть її з ліквідації підвалів під сквером, вирубування десяти дерев та демонтажу павільйонів, розповів на брифінгу начальник міського управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Роман Лунгол.

За словами посадовця, підвали під сквером через високий рівень ґрунтових вод та руйнування кладки з цегли визнано аварійними. Їх засипатимуть розчином, який не дає просідання. Влітку працівники підприємства "Будстандарт" та рятувальники міста обстежили підвальні приміщення, що знаходяться під центральним сквером. "Їх висновок чіткий і однозначний: конструкції аварійні. Вода у підвалах зруйнувала основу цегляної кладки. Стелю руйнує коріння дерев", – сказав Роман Лунгол.

У сквері – 102 дерева. Десять з них визнано аварійними. Дозвіл на їх видалення надав сектор екології після обстеження, повідомив Роман Лунгол. Окрім видалення цих дерев, у сквері проведуть санітарне обрізання решти. "Йдеться про максимальне збереження зелених насаджень. Коли ми провели лабораторні дослідження кожного дерева, то виявили, що 90 відсотків з них вражені грибком. Ми припускаємо, що це від недостатнього освітлення скверу і закислення ґрунту".Підготовчі роботи включають демонтаж тимчасових споруд у сквері. Вони не є початком будівництва. "Однозначно буде реконструкція самого скверу, лише потім – будівництво МакДональдзу", – сказав Роман Лунгол.

Реконструкція скверу обійдеться інвестору – товариству з обмеженою відповідальністю "Укрсфера" – у сім мільйонів гривень.

Дозволу на будівельні роботи у сквері в інвестора немає, сказала виконувачка обов’язків начальниці міського управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова: "Вони розробляють проєктну документацію. Коли вона буде виготовлена і пройде експертизу, то укладуть договори з підрядною організацією, з технічним наглядом. Тільки тоді зможуть подати документи на отримання дозволу на виконання основних видів робіт, будівельних" .

Довідково. Одноповерховий ресторан МакДональдз буде побудовано на перехресті вулиць Велика Перспективна та Преображенська, у боковій частині скверу. Згідно з проєктом, він матиме 120 посадкових місць у залі та 100 – на терасі, лінію замовлення на автомобілі та лінію доставки. Відкрити ресторан планують 2022 року.24 жовтень 2021 - 21:53
Stop raiders (вст)

Массовое рейдерство в Печерском районе Киева
t.me/kiev_channel/499

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36299 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua