МЕНЮ


31 липень 2015 - 16:13

Релігійні громади живуть дружно


Відбулося відкрите засідання комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, на якому заступник міського голови Сергій Васильченко зустрівся з керівниками християнських релігійних громад з нагоди вшанування пам’яті київського князя Володимира Великого.

У заході взяли участь представники міських релігійних громад УПЦ, УГКЦ, РКЦ, євангельських християн-баптистів, Союзу церкви божої України.

Сергій Васильченко звернув увагу на те, що такі зустрічі сприяють налагодженню більш тісної співпраці влади та церкви в процесі духовного відродження, підтримки благодійності, збереження порозуміння і злагоди в суспільстві.

На сьогоднішній день релігійна мережа міста налічує 82 громади, діють єпархіальні управління УПЦ та УПЦ КП, об’єднання церков ЄХБ.

– Загалом, релігійне життя в цілому стабільне, мирно співіснують різні конфесії, – відзначив Сергій Васильченко. – Не зафіксовано фактів порушення вимог чинного законодавства на релігійному ґрунті, проявів міжконфесійного протистояння або втручання представників різних релігійних конфесій у справи інших.

Для задоволення духовних потреб віруючих релігійні громади використовують 20 культових споруд. У приміщеннях, пристосованих під молитовні, проводять богослужіння 14 релігійних громад, 18 – в орендованих, 11 – у приватних.

Практично всі релігійні громади займаються благодійною, соціально значущою діяльністю.

Сергій Васильченко подякував керівникам релігійних громад за багаторічну милосердницьку діяльність, усі добрі справи, які вони робили і роблять для мешканців міста, за сприяння духовному відродженню, благодійність, за толерантність і збереження злагоди в міжконфесійних відносинах та суспільстві.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3917 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua