МЕНЮ


29 квiтень 2011 - 10:49

РЕМОНТ ДОРІГ РОЗПОЧАТО


ремонт асфальтового покриття на вулиці ГоголяЯк повідомила нашій газеті виконуюча обов’язки начальника відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарст- ва міської ради Юлія Янович, у 2011 році на поточний ремонт доріг передбачено один мільйон 191 тисяча гривень (комунальники сподіваються, що ця цифра ще коригуватиметься у бік збільшення). Виконують роботи підприємства, які мають значний досвід у цій галузі і зарекомендували себе якнайкраще. Це – ТОВ "Кіровоградасфальтобетон", працівники якого саме зараз виконують ремонт асфальтового покриття на вулиці Гоголя, ПП "Диск" (вулиці Є.Маланюка та Короленка), комунальне підприємство з утримання шляхів (вулиці Шатила та Академіка Корольова).

Наступним етапом стане капітальний ремонт доріг. П’ятого травня повинен відбутися тендер на ремонт вулиць Нижньої П’ятихатської, проспекту Винниченка та вулиці Волкова від кардіоцентру до вулиці Джерельної. Окрім того, в планах – капітальний ремонт вулиць Василини, Верхньої Биківської, Володарського, Дзержинського, Єгорова, Покровської та інших. На ці цілі з міського бюджету виділено чотири мільйони 845 тисяч гривень. Також міська влада подала до облдержадміністрації перелік вулиць, ремонт яких виконуватиме служба автомобільних доріг України, на що кошти (вісім мільйонів 234 тисячі гривень) мають надійди з державного бюджету. Це, зокрема, вулиці 50 років Жовтня, Волкова (від Межового бульвару до вулиці Героїв Сталінграда), проспекти Правди, Університетський, Винниченка, реконструкція вулиці Кропивницького – від Шевченка до Колодязної.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37211 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua