МЕНЮ


5 серпень 2016 - 11:40

Ремонт пральних машин самостійно: що потрібно знати


Ремонт пральних машин – це важливий та непростий процес, який вимагає кваліфікованих знань та практичних навичок. Саме тому ремонт та діагностику пральних машин краще довірити професіоналам. Однак, будь-яку пральну машину можна відремонтувати і самостійно. Для цього, перш за все, слід виявити головну причину несправності приладу. Наступним кроком буде заміна зламаних деталей на нові. Варто обирати тільки оригінальні запчастини від відомих виробників. Завдяки якісним деталям та їх правильному встановленню вже дуже скоро Ваша пральна машина буде знову працювати

Однією з найпоширеніших причин поломки пральної машини є забруднення фільтру. В такій ситуації ремонт не займе багато часу та відбудеться легко та дуже швидко.

Для того, щоб прочистити фільтр слід його обережно зняти з зливної системи пральної машини. Потім необхідно ретельно промити фільтр спеціальними засобами та встановити на місце. Зазвичай після такої процедури пральна машина знов запрацює.

При несправності зливного насосу проблема може полягати у виході з ладу самого двигуна, який можна просто замінити на новий. Для цього слід від’єднати з’єднувальні болти від корпусу пральної машини та від’єднати клеми від самого електродвигуна. Наступним кроком стане відокремлення равлика від двигуна. Потім у зворотному порядку слід просто встановити нові деталі у пральну машину. Не менш часто під час прання користувачі стикаються з несправністю ТЕНА.

Для того, щоб визначити, що зламався саме ТЕН необхідно просто прикласти руку до люка пральної машини. Якщо вола не гріється, то варто замінити ТЕН. Новий ТЕН має бути тільки відповідним до моделі Вашої пральної машини. Після встановлення правильного ТЕНА пральна машина буде знову працювати.

Не варто забувати і про профілактичні процедури для збереження робочого стану пральної машини. Машинку не слід перевантажувати купою речей одночасно. Крім того, хоча б раз на місяць необхідно здійснювати промивку приладу спеціальними розчинами. Тоді пральна машина не заб’ється та буде якісно виконувати будь-який режим прання.

Важливо також звертати увагу на будь-які технічні зміни під час прання. Сторонні шуми, занадто повільне прання або ж несподіване вимикання приладу може свідчити про необхідність термінового ремонту або ж кваліфікованої діагностики. Саме своєчасна профілактика або ремонт є запорукою довговічної та правильної роботи будь-якої побутової техніки.

Рекомендації спеціалістів майстерні "Техномікс-плюс"

Більше про нас на сайті

Техномікс плюс ремонта та продаж побутової техніки
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40861 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua