МЕНЮ


16 червень 2017 - 07:48
Ремонти, обладнання й новий автобус для дітей

У Кропивницькому тривають звіти керівників закладів освіти про роботу протягом минулого навчального року перед батьками вихованців шкіл і дитсадків. Тринадцятого червня звітувала директор НВО № 16 Марія Міщенко.
У велелюдному заході, який одночасно став і зустріччю очільника Кропивницького з жителями мікрорайону «Шкільний», взяли участь міський голова Андрій Райкович, заступник міського голови Наталія Дзюба та начальник міського управління освіти Лариса Костенко.
Марія Міщенко розповіла про свою і підлеглих роботу й подякувала міській владі за допомогу в проведенні ремонтів, закупівлі необхідного обладнання і технічних засобів для забезпечення належного рівня навчального процесу (за кошти з міського бюджету в навчальному закладі проведено капітальний ремонт покрівлі, актової зали, встановлено апаратуру для оптимізації споживання тепла, замінено дерев’яні віконні рами на металопластикові, на 70 тисяч гривень придбано комп’ютерного обладнання).
– Успіхи ваших учнів на олімпіадах і в конкурсах упродовж останніх років дають підстави стверджувати, що педагоги школи – висококваліфіковані спеціалісти, – сказав Андрій Райкович по завершенні звіту директора. – А учні мають великі потенціал і значні здібності. Освітня галузь – особливий пріоритет для міської влади: на фінансування сфери освіти у Кропивницькому з міського бюджету цьогоріч передбачено 700 мільйонів гривень, що майже вдвічі більше за торішню суму. Ми добре усвідомлюємо відповідальність влади за майбутнє нашого міста, саме тому ініціюємо програми модернізації навчальних закладів обласного центру. Це – і ремонти спортивних та хореографічних залів, харчоблоків, і закупівля найсучаснішого обладнання для класів, і забезпечення гідної оплати праці педагогів шкіл, дитсадків, закладів профтехосвіти. Річні ж звіти керівників шкіл і дитсадків мають стати ефективною формою діалогу їх адміністрацій та батьківської спільноти, тож ставте запитання і вашому директорові, і мені…
І батьки учнів НВО № 16 не забарилися із цим. Зокрема, цікавилися у міського голови ремонтами у школі, закупівлею комп’ютерів і мультимедійних дощок, наведенням ладу в туалетних кімнатах, організацією належного освітлення території закладу, будівництвом нового паркану навколо нього.
Андрій Райкович запевнив батьків, які ставили запитання, та всіх присутніх на зустрічі, що всі їхні пропозиції буде взято до уваги й за можливості виконано. Однак на все потрібні час і матеріальні ресурси.
– Необхідно зрозуміти, що ні зразу, ні за один рік неможливо вирішити проблеми, накопичені десятиліттями, – звернувся до батьків учнів школи № 16 очільник Кропивницького. – Але крок за кроком ми йдемо вперед: торік відремонтували сім спортивних залів, цьогоріч – теж сім. А все зроблене, побудоване, відремонтоване необхідно зберігати всією громадою – і дітям, і дорослим. Адже яка користь буде від того, що відремонтований паркан «металісти» одразу ж перетворять на брухт і віднесуть на пункт прийому металу?
Андрій Райкович також повідомив, що жоден керівник навчального закладу не піде у відпустку, поки не подасть обґрунтованого графіка проведення в ньому всіх ремонтних робіт і заходів з підготовки до опалювального сезону. І на завершення зустрічі повідомив, що невдовзі всі діти нашого міста матимуть можливість їздити на всеукраїнські і міжнародні фестивалі, конкурси, змагання безпечним і комфортним транспортом: за кошти з міського бюджету буде придбано автобус міжміського класу для дальніх поїздок, він перебуватиме на балансі КП «Електротранс» і обслуговуватиме всі дитячі колективи міста.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.72655 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua