МЕНЮ


15 липень 2011 - 10:53

Ремонти шкіл тривають


Улітку, як правило, в Кіровограді активізуються ремонтні та будівельні роботи в закладах освіти, щоб у вересні діти прийшли в затишні класи й дитячі садочки.

– На ремонтно-будівельні роботи у освітніх закладах бюджетної сфери передбачено 4,784 мільйона гривень, – розповів редакції начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч. – Але з початку року управління капітального будівництва профінансувало роботи на один мільйон 600 тисяч гривень, ще мільйон 800 тисяч пішли на погашення заборгованості перед будівельними організаціями, які працювали на міських об’єктах у попередні періоди.

Будівельні роботи майже завершено в навчальному корпусі та актовій залі ЗОШ №2, ведеться підготовка до будівництва модульної міні-котельні ДНЗ № 73 по пров. Кінному. Триває капітальний ремонт ЗОШ №№1, 4, 7, 24, 25, 32, Кіровоградського колегіуму, гімназії нових технологій навчання, корпусу початкових класів гімназії імені Шевченка, ДНЗ №37 та облаштування примі- щень ДНЗ №63. Найближчим часом розпочнуться роботи у школах №№ 10, 14, 20 та 37.

Серед масштабних проектів – завершення будівництва навчального корпусу ЗОШ №2. Ще на початку минулого навчального року педагогічний та учнівський колективи цього закладу справляли входини – було здано в експлуатацію частину нового навчального корпусу, спортивний зал та котельню. Тепер же поставлено завдання повністю завершити цей об’єкт. Благоустроюється прилегла територія, буде споруджено новий сучасний паркан. Загалом, на школу з міського бюджету виділено 397 тисяч гривень. Тож у нас є всі можливості до початку навчального року будівельні роботи повністю завершити.

В інших навчальних закладах тривають капітальні ремонти. Зокрема, у ЗОШ №1 поставили нові внутрішні санвузли, відновили внутрішню та зовнішню каналізацію. В ЗОШ №4 буде замінено внутрішні мережі опалення. На корпусі початкових класів гімназії імені Т. Шевченка буде полагоджено покрівлю та замінено несучі конструкції. Також виконано частковий ремонт внутрішніх мереж опалення, відновлено покрівлю над спортивним залом в ЗОШ №6. В ЗОШ №24 потрібно повністю замінити всю систему опалення, в ЗОШ №25 триває ремонт спортзалу, де покрівлю відремонтували ще минулого року, а в цьому – замінили вікна на металопластикові й відновлюємо підлогу. В ДНЗ №63 виконуємо ремонт сходової клітини, ігрових кімнат та покрівлі. Словом, роботи вистачає, але всі вказані об’єкти будуть здані вчасно.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38881 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua