МЕНЮ


28 листопад 2014 - 15:19

Ремонтуємо військову техніку, допомагаємо бійцям


Нині, коли всі зусилля суспільства спрямовані на посилення обороноздатності України, ніхто не має права стояти осторонь цієї справи. Свою частку вносять і кіровоградські енергетики.

Зокрема, силами та за кошти ПАТ "Кіровоградобленерго" на базі автоколони № 2, що розташована в передмісті Кіровограда, ремонтують військову техніку. Всього полагодили її близько шістнадцяти одиниць. Це – вантажівки "ЗІЛ-130" і "ГАЗ-66", штабні автомобілі.

Стан, у якому зазвичай потрапляє на ремонт техніка, часто вкрай незадовільний. Цей "чормет" притягають на буксирі, а завдяки вмілим рукам автомайстрів машини повертаються в стрій.

Останнє надходження – три "ЗІЛ-131", які були “законсервовані” ще на початку 90-х років. Зараз над ними "чаклують" механіки.

Не забувають на підприємстві й про мобілізованих працівників. Для них придбали зимові комплекти. До кожного входять куртка на вовні, комбінезон, черевики, шапка "балаклава", рукавиці та спальний мішок. Спорядження обирали високоякісне, із сучасних матеріалів. Закупили також паяльні лампи, які за нагоди послугують і для розігріву двигуна, і для приготування їжі. Розбірні компактні триноги для ламп виготовили наші зварники.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37763 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua