МЕНЮ


25 березень 2011 - 12:38

РЕМОНТУВАТИМУТЬ ВЕНТИЛЯЦІЙНІ КАНАЛИ


Справа в тому, що в будинках проводитимуться обов’язкові технічно-профілактичні ремонти димових вентиляційних каналів, які не відповідають нормам використання газових приладів. Василь Дзядух закликав мешканців міста з розумінням поставитись до незручностей, адже ці роботи не раз відкладались через несприятливі погодні умови. І ось як тільки потеплішало, стало можливим їх виконати. У той же час Василь Дзядух зазначив, що проблема вентиляційних каналів не нова у кіровоградських будинках, однак впродовж декількох років комунальні підприємства не приділяли їй належної уваги, що й вилилось, врешті-решт, у аварійні відключення будинків від газопостачання. Міська влада володіє ситуацією, підкреслив Василь Дзядух, проте зима не дала можливості проводити будь-які роботи у вентиляційних шахтах. З настанням сприятливих погодних умов КРЕПи розпочнуть планові ремонти системи вентиляцій будинків, і раптових відключень, за домовленістю з керівництвом ВАТ "Кіровоградгаз" вже не буде. Наразі відключені від газу лише ті квартири, де вентиляційні шахти знаходяться в аварійному стані. Василь Дзядух також наголосив, що дії посадових осіб, які призвели до масового відключення газопостачання, стануть предметом розгляду на апаратній нараді міського голови 28 березня.

Головний інженер ВАТ "Кіровоградгаз" Володимир Стрижак повідомив, що газівники намагатимуться провести ремонтні роботи у стислі терміни, працюватимуть у вихідні дні, а мешканці повинні забезпечити доступ фахівців у свої квартири. Щоб не створювати незручностей усім жителям будинків, для перевірки та профілактики відключатимуть лише окремі стояки, де були виявлені значні технічні порушення.

Валерій Челядінов навів приклад того, як самі мешканці перешкоджають проведенню такої необхідної роботи. У будинку по вулиці Володарського, 68 протягом тривалого часу, незважаючи на прохання комунальників та попередження газівників, не давали можливості спеціалістам потрапити до помешкань. Тепер дві квартири відключені від газу, і як швидко будуть виконані роботи, залежить лише від самих людей. Також Валерій Челядінов зазначив, що в деяких будинках мешканці навіть не включили перевірку й ремонт вентиляційних каналів до переліку послуг, що надаються КРЕПами, хоча вартість таких робіт у тарифі за обслуговування житла становить не більше однієї копійки з квадратного метра. Повністю вирішити цю проблему міська влада планує протягом весни–літа цього року. А жителям варто пам’ятати, що справність вентиляційних та димових каналів у багатоповерхових будинках – запорука безпечного проживання в них.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25126 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua