МЕНЮ


28 травень 2016 - 18:20

Ремонтують соціально важливі об’єкти


У Кіровограді тривають капітальні ремонти кількох важливих соціальних об’єктів – дитячої амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вулиці Жадова, приміщення дитячого інфекційного відділення та частини будівлі музичної школи №1 імені Г. Нейгауза. Разом з Віктором Ксенічем, начальником управління капітального будівництва, яке є замовником робіт, журналіст "ВГ" побував на цих об’єктах.

У приміщенні дитячої амбулаторії загальної практики просіли перегородки і стіни, на яких з’явилися тріщини. До того ж, як пояснив Віктор Ксеніч, дощова вода з дев’ятиповерхівки, в якій знаходиться амбулаторія, потрапляє на покрівлю закладу, а потім через водостічні труби – під його стіни, які через це почали мокнути. Передбачено утеплення стін медзакладу, заміну всіх його вікон, ремонт покрівлі, у приміщеннях, заміну опалювальних приладів та прокладання нової внутрішньої електромережі. Будівельники в дитячій амбулаторії вже почали працювати.

У дитячому інфекційному відділенні стаціонару №1 центральної міської лікарні триває ремонт у приміщеннях на другому поверсі відділення (нагадаємо, що раніше нинішня міська влада вже реконструювала його перший поверх). Тут заплановано замінити двері, перепланувати приміщення під боксовані палати, замінити сантехніку, електромережу та налагодити проточну вентиляцію.

Тривають роботи і в другому корпусі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза на вулиці Дворцовій. Торік під фундаментом школи прорвало трубу теплотраси, що пролягає мікрорайоном. Гаряча вода тривалий час підмивала підмурок, що призвело до його просідання та руйнування стін частини будівлі музичної школи.

"Міськбудпроект" розробив проект підсилення підвалини школи, заміни стін та перегородок, які просіли, і перекриття даху частини двоповерхової споруди. На даний час будівельники укріпили підмурок, демонтували сходову клітку й поновили півстіни першого поверху. Спеціалісти також міркують над перенесенням теплотраси з-під будівлі музичної школи, аби в майбутньому знову не довелося ремонтувати школу.

Варто зауважити, що ці об’єкти лише три місяці тому називав на прес-конференції пріоритетними для капітального ремонту кіровоградський міський голова Андрій Райкович. Їх пріоритетність він визначив, спілкуючись під час виборчої кампанії із мешканцями Кіровограда. Як бачимо, міський голова свого слова дотримується.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.52738 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua