МЕНЮ


25 липень 2014 - 17:19

Риба задихається без кисню


У Кременчуцькому водосховищі на території Світловодська масово гине риба. Про це повідомив голова ОДА Олександр Петік на апаратній нараді нинішнього понеділка.

Також випадки мору риби зафіксовано у Новоархангельсь-кому та Олександрівському районах. Зокрема, у Новоархангельському районі дохла риба лежить на березі Синюхи на ділянці протяжністю близько кілометра. В Івангороді масово гинули карасі, а в Кременчуцькому водосховищі – бички.

Керівник департаменту екології та природних ресурсів доповів, що основною причиною мору риби є зниження рівня кисню у воді, а не потрапляння у воду добрив та пестицидів з прилеглих фермерських господарств внаслідок змивання верхнього шару грунту дощами. Зниження рівня кисню у воді може бути спричинене значним підвищенням температурних показників атмосфери.

А тим часом, в електронних ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що на ринках Світловодська продають несвіжі бички. Люди стверджують, що рибу, яку вони купили на ринку, не їдять навіть домашні тварини, її явно збирали на березі вже дохлою. Зараз цю інформацію перевіряють санепідслужба та правоохоронці, а тим часом жителям Світловодська лікарі-епідеміологи радять деякий час утримуватись від купівлі риби на ринках.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37302 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua