МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 15:58

Родинам загиблих героїв – квартири


На другому засіданні 41-ї сесії Кіровоградської міської ради, внісши зміни до міського бюджету на 2014 рік, депутати виділили закладам освіти для оплати послуг з теплопостачання за рахунок нерозподілених залишків коштів 754,6 тисячі гривень. 495 тисяч гривень буде використано на будівництво пішохідного мосту через Інгул, а 185 тисяч гривень – на облаштування системи водопостачання чотирьох вулиць у мікрорайоні Стара Балашівка.

Також було підтримано чотири депутатських запити: два – щодо виділення матеріальної допомоги на лікування тяжкохворим кіровоградцям і два – на вирішення питань відновлення внутрішньобудинкових доріг і ремонту даху житлового будинку.

Своїм рішенням міська рада дала згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста квартир, придбаних за державні кошти управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації для подальшої передачі сім’ям загиблих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які брали участь в антитерористичній операції на Сході України. Чотири квартири отримають родини наших Героїв Юрія Коваленка, Олександра Сабади, Андрія Шершеня та Віктора Гаркавенка.

Прийнято на цьому засіданні й ряд земельних рішень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38998 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua