МЕНЮ


1 листопад 2013 - 13:36

Родину дівчинки, яку знайшли на трасі, взяли під соціальний супровід


Кілька тижнів тому Україну сколихнула історія дворічної Катрусі Коржук, яку мама покинула саму на трасі неподалік Києва. З’ясувалося, що маленька знайда має батька і бабусю на Кіровоградщині.

Директор Кіровоградського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Давидяк розповів про те, як соціальні служби допомагають сім’ї Коржуків.

Спочатку дівчинку тимчасово влаштували до Будинку дитини у місті Боярці. 25 жовтня вона разом з батьком та бабусею повернулася додому – в село Вільхове Ульяновського району. Сергій Давидяк повідомив, що 28 жовтня спеціальна комісія обстежила умови проживання Євгена Коржука, батька дівчинки.

– За результатами обстеження та за заявою Євгена Коржука його сім’ю взято під соціальний супровід Ульяновського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді як таку, що опинилась у складних життєвих обставинах. За родиною Коржуків закріплено спеціаліста центру й укладено договір про здійснення соціального супроводу терміном на шість місяців. Також погоджено план соціального супроводу цієї сім’ї, що передбачає сприяння влаштуванню дівчинки у дитячий садок, переоформлення соціальних виплат на дитину на ім’я батька, створення належних житлово-побутових умов, – зазначив Сергій Давидяк.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43038 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua