МЕНЮ


17 травень 2018 - 07:01

Роль батьків та розмальовок в творчому розвитку дітей


Розвиток за допомогою образотворчого мистецтва – це гарний спосіб допомогти дитині навчитись фантазувати, поринаючи у дивовижний світ створення цікавинок. Педагоги та психологи рекомендують батькам обов'язково приймати участь в таких домашніх міроприємствах. Якщо ваша дитина любить малювати, ліпити чи робити аплікації, придбайте їй всі необхідні матеріали. Вони мають бути якісні, безпечні для використання, різноманітні за смисловим наповненням та яскраві. Зверніть увагу на тільки на розвиваючі посібники та збірники, але і на розмальовки для малюків чи готові набори для творчості.

Чи є користь від розмальовок

Безумовно, користь для дитячого розвитку є. Розмальовки допомагають дітям розвинути цілу низку навиків. Мова йде про дрібну моторику, а також підготовку руки до майбутнього письма. Зверніть увагу і на творчу складову. Дитина в процесі розмальовування сама приймає рішення щодо вибору кольорів, їх комбінування, демонструючи свої уявлення, фантазії та художні здібності. Індивідуальність проявляється найяскравіше, коли є свобода та можливість інтерпретувати все на власний смак. Окрім того, розмальовки допомагають:

  • візуально вчити форми;
  • розвивати зорову пам'ять;
  • концентруватись на виконанні завдань;
  • навчитись акуратно та ретельно розмальовувати персонажів;
  • знизити емоційну напругу.

Як обрати найкращу розмальовку для свого малюка

Асортимент в магазинах дозволяє підібрати оптимальний різновид для кожної вікової групи. Для хлопців та дівчат розмальовки відрізняються лише персонажами та тематичними напрямками, а в усьому іншому вони мають однакові риси. Для найменших рекомендується обирати найпростіші для розфарбовування, з меншою кількістю дрібних деталей. Це дасть дитині впевненість в своїх силах. Поступово можна буде переходити на складніші художні завдання та з застосуванням більшої кількості кольорів.

Зверніть увагу на водяні розмальовки. Це унікальні видання, для яких знадобиться лише чиста вода та пензлик. Це справжня магія. Дитина проводить по картинці мокрим пензликом і чарівним способом з'являються кольори та вимальовується зображення. Дуже цікаво та пізнавально. Особливо це стосується дітей віком 1,5-3 роки. Практика показує, що такі видання користуються великим попитом.

Творчий розвиток дітей – це відповідальність батьків. Саме від них залежить зацікавленість дитини. Приділяйте увагу сумісній творчості, демонструйте в ігровій формі варіанти вибору кольорів, можливості їх комбінування. З часом син чи донька стануть самостійними та зможуть без допомоги реалізовувати власні художні уподобання. А до цього моменту насолоджуйтесь приємними хвилинами творчої єдності.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30096 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua