МЕНЮ


19 листопад 2013 - 12:03

Роз‘яснює Міндоходів: Як ввезти авто в Україну на певний період


Тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів для особистого користування дозволяється терміном до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення та за умови письмового декларування і сплати всіх митних платежів, передбачених законодавством.
При перетині кордону громадянин повинен подати митному органу документи, що підтверджують його право власності на цей автомобіль та реєстрацію даного авто на території відповідної країни.
Слід зазначити, що тимчасово ввезений в Україну автомобіль може використовуватися власником виключно для своїх особистих потреб та повинен бути вивезений з України у визначений строк. Такий транспортний засіб не може використовуватися для цілей підприємницької діяльності, бути розкомплектованим, а також відчуженим чи переданим у володіння, користування або розпорядження іншим особам.
У разі втрати чи повного зіпсування тимчасово ввезеного транспортного засобу внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили перебіг строку тимчасового ввезення зупиняється за умови надання власником митному органу достатніх доказів його втрати чи зіпсування.
Звертаємо увагу, що особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України визначені статтею 380 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4143 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua