МЕНЮ


22 сiчень 2016 - 10:34

Розчищати вулиці допомогає комунальникам трактор "Червоної зірки"


21 січня, увесь трудовий колектив ЖЕО №1 продовжував розчищення тротуарів та прибудинкової території житлових будинків, які знаходяться на балансі підприємства.

Як повідомила начальник ЖЕО №1 Світлана Ковальова, комунальники працювали цього дня по вулицях Тімірязєва, Гоголя, Поповича, 7б та 7в, Пляжевій, 1, 2, 3, Бєлінського, 2а, 2б, Миру, 8, 10, 12, Червонозорівська, 23 а, 23 б, 23 в, Куйбишева, 1, 1а, 1б, 1в, 2д, Тельмана, 1, 5, 10 на проспекті Винниченка та у провулку Ковалівському, 11 і 13.

- Великою підмогою спеціалістам ЖЕО стала техніка, яку надали нам КП “Теплоенергетик” і ПАТ “Червона Зірка”, - відзначила Світлана Ковальова. – Всього на території ЖЕО працювало 5 одиниць техніки: 2 трактори від колег з теплогенеруючого підприємства та ще 2 трактори і вантажний автомобіль КАМАЗ від ПАТ “Червона зірка”.

Фактично, разом із “червонозорівською” технікою з перших днів сильних снігопадів на своєму окрузі разом із комунальниками працював і депутат міської ради Ігор Голофаєв.

- Ми добре усвідомлюємо, що з наявним технічним оснащенням кіровоградським комунальним підприємствам надзвичайно важко вести ефективну боротьбу зі снігом, - підкреслив Ігор Голофаєв. – “Червона Зірка” однією з перших відгукнулася на звернення міського голови Андрія Райковича до депутатського корпусу під час останньої сесії міської ради щодо максимального сприяння розчистці території округу від снігу. На Ковалівці у ці дні проходить справжнє випробування трактор нашого власного виробництва і він зарекомендував себе з найкращої сторони.

З допомогою техніки від “Червоної Зірки” сьогодні було досить оперативно розчищено та вивезено сніг із зупинок громадського транспорту розташованих по вулиці Жовтневої революції, 16 корп. 1 та на провулку Училищному, 2.

Світлана Ковальва також відзначила, що на теперішній час розчищено від снігу під’їзд до всіх контейнерних майданчиків житлових будинків, які обслуговує ЖЕО №1.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36334 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua