МЕНЮ


25 квiтень 2013 - 12:36

Розглянули депутатські запити


Сьогодні відбулося перше засідання 25-ї сесії Кіровоградської міської ради.

Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять чорнобильців-ліквідаторів, які вже пішли з життя, але виконали свій обов’язок перед державою, всім іншим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, потерпілим від її наслідків та переселеним із забрудненої радіацією територій міський голова Олександр Саінсус побажав здоров’я та благополуччя. Також міський голова і секретар міської ради Ігор Волков привітали із 60-річчям депутата міської ради Олександра Ізрайлова, відзначивши його вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування.

Присутні розглянули ряд депутатських запитів, більшість з яких стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворих кіровоградців. На цьому ж засіданні було оприлюднене й повідомлення голови фракції Партії регіонів Юрія Тітова про виключення зі складу фракції колишніх її членів Любові Виноградової та Людмили Катеринич. Друге пленарне засідання відбудеться на наступному тижні.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37986 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua