МЕНЮ


25 травень 2016 - 12:29

Розпочалися роботи на трьох важливих соціальних об'єктах


З настанням тепла пришов і найзручніший час для будівництва. Тож нині в Кіровограді на замовлення управління капітального будівництва міської ради розпочато і тривають капітальні ремонти на декількох об’єктах. Про їх перебіг «ВГ» розповів начальник міського управління капітального будівництва Віктор Ксеніч.
Першим об’єктом є вбудована і прибудована дитяча амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 4 центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 на вулиці Генерала Жадова, 2, корпус 2. У її приміщеннях просіли перегородки і стіни, на яких з’явилися тріщини. Дощова вода з дев’типоверхівки, в якій знаходиться амбулаторія, потрапляє на покрівлю закладу, а потім через водостічні труби – під його стіни, які через це почали мокнути. Проектом Кіровоградського проектного інституту «Міськбудпроект» передбачено утеплення стін медзакладу, заміну всіх його вікон, ремонт покрівлі, встановлення нових перегородок, ремонт у приміщеннях, заміну опалювальних приладів та прокладання нової внутрішньої електромережі. Будівельники в дитячій амбулаторії вже почали працювати: поміняли вікна й утеплюють фасад.
Другим лікувальним закладом, в якому триває капітальний ремонт, є приміщення дитячого інфекційного відділення стаціонару № 1 Центральної міської лікарні на вулиці Фортеця, 21. А саме одне крило другого поверху відділення. Там заплановано замінити двері, встановити нові перегородки, перепланувати приміщень під боксовані палати, замінити сантехніку, електромережу та налагодити проточну вентиляцію.
Третій об’єкт – це частина будівлі другого корпусу музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза на вулиці Дворцовій, 40а. Торік під фундаментом школи (у місці, де над ним знаходиться один із двох входів до мистецького навчального закладу) гаряча вода прорвала трубу теплотраси, якою та надходить у батареї як у названій школі, так і в інших будівлях мікрорайону. Теплоносій тривалий час підмивав підмурок, що призвело до його просідання та руйнування стін і перегородок частини будівлі музичної школи.
Проектний інститут «Міськбудпроект» розробив проект підсилення підвалини школи, розбирання стін та перегородок, які просіли, і перекриття даху частини двоповерхової споруди. Проектом передбачено тимчасове підпирання першого і другого поверхів металевими конструкціями, які вже встановлено. На даний час будівельники укріпили підмурок, демонтували сходову клітину й поновили півстіни першого поверху. Спеціалісти також міркують над перенесенням теплотраси з-під будівлі музичної школи, аби в майбутньому знову не довелося розпочинати ремонт під фундаментом.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35914 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua