МЕНЮ


6 липень 2012 - 15:32

Розпочато ремонт дитячого інфекційного відділення


Будівельно-монтажні роботи зараз тривають на другому поверсі корпусу. Кошти на капітальний ремонт відділення заплановано спрямовувати з бюджету розвитку міського бюджету. Згідно з проектно-кошторисною документацією, яка пройшла необхідні еспертизи, буде замінено всі водопровідні та каналізаційні комунікації, здійснено капітальний ремонт санвузлів, маніпуляційних приміщень, стягнено стіни приміщення надійним металевим бандажем, замінено старі вікна на теплозберігальні трикамерні металопластикові склопакети, виконано внутрішні ремонтні роботи в палатах та службових приміщеннях, а також змонтовано приточну теплову вентиляцію, яка додатково до системи теплозабезпечення будівлі обігріватиме її в холодну пору року. Роботи назовні та всередині корпусу триватимуть одночасно, що дасть змогу виконати їх швидше, аніж якби це здійснювали по черзі.

Днями в медичному закладі перший заступник міського голови Василь Дзядух провів виїзну нараду. У ній взяли участь начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч, керівники лікарні та дитячого інфекційного відділення, представники генерального підрядчика – будівельної організації "Геоід".

– Усі роботи мають бути виконані так, щоб і маленькі пацієнти, і їхні батьки та медичний персонал сказали вам: "Дякуємо!" – наголосив, звертаючись до підрядчиків, Василь Дзядух.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37766 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua