МЕНЮ


18 березень 2003 - 11:24

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про затвердження обласних заходів щодо реалізації у 2003 році другого етапу Стратегії подолання бідності"


Основною метою є створення передумов для стабільного зростання доходів населення та забезпечення оптимального рівня зайнятості.

У сфері підвищення зайнятості населення та розвитку ринку праці передбачено:

— відновити та вдосконалити системи професійного навчання кадрів безпосередньо на виробництві, створити нові робочі місця у малому бізнесі та розвивати молодіжне підприємництво;

— забезпечити реалізацію регіональної програми розвитку малого підприємництва на 2002-2004 роки;

— забезпечити створення робочих місць для працівників вугледобувних та вуглепереробних підприємств, які вивільняються у зв'язку із закриттям шахт (розрізів)

— продовжити роботу щодо створення та збереження робочих місць для інвалідів на підприємствах усіх форм власності та господарювання.

— створити в кожному місті і районі кредитні спілки для забезпечення спрощеної системи мікрокредитування розвитку малого бізнесу.

Розпорядженням рекомендовано головам районних державних адміністрації та міським головам розробити та затвердити відповідні регіональні заходи.

Прес-служба Кіровоградської ОДАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37459 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua