МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 12:03

РОЗВ’ЯЗАТИ ЗАТЯЖНИЙ КОНФЛІКТ


На нинішню зустріч були запрошені протестувальники, які звертали увагу членів комісії на низку порушень при закупівлі медичного обладнання, хірургічного інструментарію, облаштування та оснащення відділення інтенсивної терапії, невиконання рішень міської ради попереднього скликання про відновлення роботи ліквідованих терапевтичного, гінекологічного та інших відділень, безпідставні побори з хворих (лише за аналіз крові з пацієнта тут вимагають 60 гривень). Уже кілька років заклад не має відповідної акредитації на надання медичних послуг населенню. На розгляд комісії також були подані матеріали перевірки медичного закладу контрольно-ревізійним управлінням, які свідчили про порушення у ряді фінансових питань.

Голова комісії депутат міської ради, заступник міського голови –директор гуманітарного департаменту Лариса Андреєва детально поінформувала присутніх про матеріали, які надійшли членам комісії, розпорядження голови облдержадміністрації, якими було рекомендовано тодішньому міському голові Володимиру Пузакову звільнити головного лікаря ЛШМД Олександра Мініча та начальника управління охорони здоров’я міської ради Любов Пивоварчук. Також Лариса Миколаївна повідомила, що на адресу міського голови Олександра Саінсуса надійшло звернення від частини медичного колективу лікарні з аналогічною вимогою про звільнення вищеназваних посадовців. Тому потрібно детально перевірити всі наведені факти, провести зустрічі із громадськістю, щоб потім винести на розгляд депутатського корпусу детальний звіт про факти, виявлені комісією.

– Моя думка така, що останніх три роки лікарню "різали" по живому, – зазначила Лариса Андреєва. – Я чудово пам’ятаю ті часи, коли люди прагнули потрапити на лікування до цього медзакладу. Тепер же маємо іншу картину: якщо у попередні роки до обласних лікувальних закладів звертались по допомогу 23-25 відсотків кіровоградців, то 2010 року такий показник зріс вже до 50 відсотків.

Не відрізнялась від думки голови комісії й позиція її членів. Усі говорили про те, що потрібно раз і назавжди розрубати Гордіїв вузол проблем у лікарні, але діяти треба у правовому полі.

Комісія вирішила рекомендувати міському голові Олександру Саінсусу звільнити з посад головного лікаря Олександра Мініча та начальника управління охорони здоров’я міської ради Любов Пивоварчук. Але остаточне рішення прийматимуть депутати міської ради на сесійному засіданні, де буде заслухано звіт комісії.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37799 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua