МЕНЮ


28 червень 2016 - 12:08

Рухливі ігри для дітей – веселе та корисне заняття


Всім відомо, що дитина має отримувати всебічний розвиток! Веселі та пустотливі рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі дають таку можливість у повному обсязі! Ігри захоплюють дітей і розвивають їх у соціальному, розумовому та емоційному аспектах, а головне, зміцнюють здоров'я і розвивають фізично. Часто наші дітки протягом року мало рухаються, багато часу проводять, сидячи за партою, перед телевізором, комп'ютером, а здоров'я від цього не зміцнюється, на жаль. Адже ми дуже хочемо, щоб наші діти були здорові, перш за все!

Крім того, цікава правильна гра, організована доброзичливим і мудрим вихователем, ненав'язливо і непомітно для дітей проводить естетичне, трудове, моральне виховання. Це дуже важливо для розвитку дитини! Все пізнається на практиці, у грі, а не в процесі нецікавих виховних бесід, а отже, не викликає жодного протесту з боку малюка!
Безліч рухливих ігор для дітей дошкільного віку можна знайти за посиланням http://www.krainau.com/maty-ta-dytyna/rukhlyvi-ihry-dlia-ditei.html 

Рухливі ігри для дітей та їх фізичний розвиток

Медики відзначають, що діти, які часто беруть участь у веселих рухливих іграх, швидше і краще розвиваються фізично, набагато менше хворіють, у меншій мірі страждають від алергії та сезонних вірусних чи простудних захворювань. Такі дітки ростуть сильними, сміливими, спритними, витривалими, вони більшою мірою, ніж інші, впевнені у своїх силах і прагнуть нових досягнень. Активні і різноманітні фізичні рухи в процесі ігор є природними і сприяють нормалізації всіх процесів у дитячому організмі, дуже позитивно впливають на всі його системи та органи!

Якщо дитину змусити зробити багато нахилів під рахунок, навіть розповівши їй про те, як це корисно і необхідно, то вона дуже швидко почне вередувати. Розповість про те, як це важко, і що вона втомилася. Але варто ці ж нахили включити в гру, організувавши її так, щоб малюк збирав лісові грибочки або ягідки, або шишки, ловив мишок або зайчиків, про жодну втому навіть не буде мови! Захоплені веселою грою, діти не помічають ніякої втоми! А тіло працює, рухові навички та спритність формуються, суглоби і м'язи розвиваються, витривалість, реакція тренується! Яка краса – змушувати не треба, навпаки, не відірвеш! Дитина щаслива і задоволена!

Рухливі ігри для дітей – емоційно-психологічний аспект

З емоційно-психологічної точки зору рухливі ігри для дітей дають можливість їм отримувати потік позитивних емоцій. А це дуже важливо для дитини! Це дозволяє малюку розслабитися, позбавитися від різних тривожних почуттів, напруги, стати більш відкритим і товариським! Веселі рухливі ігри – це можливість спробувати щось нове цікаве, випробувати себе під час виконання нових завдань, особливо якщо керує процесом досвідчений дорослий, який приділить увагу всім учасникам гри.

Педагоги стверджують, що веселі ігри дають дітям можливість розрядитися, виплеснути енергію, яка їх переповнює, а іншого часу вести себе більш спокійно. Дивно, але діти, які проявляють фізичну активність, багато стрибають, бігають, ходять, проявляють більш виражені здібності до ефективного навчання сидячи за партою.

Рухливі ігри для дітей – соціальний аспект

Важливим є той факт, що рухливі ігри для дітей проходять в групі і мають певні правила. Граючи з іншими дітьми в групі, малюк спілкується зі своїми товаришами, привчаючись діяти в рамках загальноприйнятих норм. Дитина розуміє важливість таких якостей як чесність, справедливість, дисциплінованість, вміння вибудовувати стосунки, знаходити спільну мову. Він розуміє, що таке, товариська підтримка і суперництво, вчиться перемагати і програвати гідно! А головне, це все відбувається ненав'язливо, природно, на власному досвіді!

Гра дозволяє створити несподівано й непомітно таку ситуацію, у якій необхідно виявити ініціативу, швидко прийняти рішення, змінити тактику і так далі. Важливість такого розвитку, коли все пізнається в теорії та на практиці, важко переоцінити, та й матеріал засвоюється набагато краще. Більше того, дитина не тільки опановує заготовлені раніше прийоми, але і шукає свої варіанти. У таких колективних рухливих іграх проявляються ініціатори, «світлі голови» та лідери серед малюків.

Підсумувавши вищесказане, слід зазначити, спорт для дітей – це основа відмінного здоров'я і бадьорого самопочуття на многії літа. А рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі – це той же спорт в ігровій формі! Тож привчайте дітей любити рух, активний спосіб життя, спорт! Грайте разом зі своїми дітьми, це буде дуже корисно і для Вас і для Ваших відносин з дитиною! Адже існує безліч цікавих рухливих ігор для дітей на свіжому повітрі, в які можна пограти всією сім'єю або великою компанією дітей різного віку!

 
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3642 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua