МЕНЮ


18 жовтень 2013 - 10:48

Рух мотоциклів по Полтавській та Московській заборонено


На дорогах нашої області не меншає кількість мотоциклів, скутерів та мопедів, незважаючи на осінні дощі та тумани. В умілих руках професіонала ця швидкохідна, легка і маневрена машина - надійна і зручна. Але, як і будь-який транспортний засіб, мотоцикл - це джерело підвищеної небезпеки.

Небезпека дорожньо-транспортних пригод за участю мототранспорту полягає в тому, що на відміну від автомобіля, двоколісний транспортний засіб має низьку пасивну безпеку. Навіть незначне зіткнення призводить до того, що і водій і пасажири отримують серйозні травми. За даними минулого року в області зареєстровано 104 ДТП за участю мототехніки, з яких 43 – з потерпілими, в цих пригодах 3 людини загинуло, а 50 отримали травми різного ступеню. Це біда і трагедія багатьох людей.

Варто зазначити, що в дорожньо-транспортну пригоду можуть потрапити не тільки молоді водії, але й досвідчені керманичі. Як би впевнено водії мототранспорту не почувалися на «залізному коні» дорога не належить лише їм. Навколо – безліч учасників дорожнього руху, які можуть створити аварійну ситуацію, навіть не усвідомлюючи того. Будь-яка необережність або неуважність може призвести до фатальних наслідків. На жаль, цього року в сумній хроніці з доріг і вулиць продовжують фігурувати мотоцикли, мопеди і скутери. З початку року з вини водіїв мототехніки вже сталося 27 облікових ДТП, 5 чоловік загинуло і 29 травмовано.

Адже цих трагедій могло і не бути. Тому Державтоінспекція прикладає всіх зусиль для зниження нещасть. На території області триває профілактична операція «Мотоцикліст», у ході якої інспектори ДАІ проводять роз’яснювальну та правовиховну роботу з водіями мотоциклів щодо недопущення ними порушень ПДР України та спокою громадян у нічний час. З початку заходів співробітники ДАІ зафіксували 4776 порушень Правил дорожнього руху з боку водіїв мотоциклів, мопедів і скутерів.

При проведенні аналізу звернень громадян щодо порушень Правил дорожнього руху водіями мототранспорту було прийняте рішення про встановлення дорожніх знаків 3.5 «Рух мотоциклів заборонено» на вул. Полтавській та вул. Московській у м. Кіровограді.

Сподіваємося, що проведені профілактичні заходи сприятимуть взаємній довірі і повазі всіх учасників дорожнього руху, наведенню ладу на вулично-дорожній мережі, щоб життєві будні не були затьмарені загибеллю і травмами, отриманими в ході нещасть на дорозі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3714 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua