МЕНЮ


10 травень 2019 - 14:35

Рух потягів буде тимчасово припинений


Від 1 червня рух потягів через станцію Кропивницький тимчасово припинять. Тому в касах «Укрзалізниці» не продаватимуть квитки на потяги через станцію Кропивницький з усіх напрямків. Кропивничанам це необхідно врахувати при плануванні поїздок на початку літа.

Причиною тимчасового припинення руху потягів через Кропивницький стала активна фаза реконструкції шляхопроводу під залізничним полотном по вулиці Ельворті.

Проект реконструкції об’єкта «Арка» міська рада презентувала минулого року і відтоді, крок за кроком втілює його у життя. Зараз настав найвідповідальніший момент – будівельники розпочнуть складну технологічну операцію монтажу металевого гофрованого 27-метрового тунелю в залізничний насип. Обсяг робіт за масштабами великий, термін їх виконання – надзвичайно стислий, відповідальність за результат – підвищена, тож будівельники працюватимуть в активному режимі.

Розширення «арки» має особливе значення для кропивничан, адже відкриття другого проїзду на одній із найінтенсивніших розв’язок обласного центру дозволить суттєво розвантажити транспортні потоки в напрямку Новомиколаївки та Лелеківки.

Про відновлення руху потягів через станцію Кропивницький буде повідомлено додатково. Міська рада міста Кропивницького перепрошує за тимчасові незручності.
10 травень 2019 - 15:03
Капец (вст)

А чого ж не пишите як тепер буде сполучення?

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40556 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua